SPOTKANIE WIGILIJNE

21 grudnia w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim, w którym uczestniczyli także emerytowani nauczyciele oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz ze swoim Zastępcą Jędrzejem Kucharskim, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kamiński oraz Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim, a jednocześnie przewodnicząca Rady Rodziców w SP W Jabłonowie Pomorskim, Justyna Prajs. Przybyłych przywitała Dyrektor jabłonowskiej Szkoły Podstawowej Anna Berent. Po wspólnym kolędowaniu i odczytaniu przez ks. Kapelana Janusza Kowalskiego Ewangelii według Św. Łukasza uczestnicy spotkania, łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia.

(foto: CKiS Jabłonowo)