ZAPOBIEGAMY POŻAROM

23 listopada w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie II Etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom” – etap gminny. Spośród 117 prac komisja w składzie: Małgorzata Małkowska, Anna Łęgowska, Justyna Prajs, Anna Bzowa i Michał Adamski wyłoniła równorzędne wyróżnienia. W kategorii przedszkola wyróżniono: Urszulę Dobrosielską, Maksymiliana Preis, Annę Berent, Annę Kamrowską i Piotra Jabłońskiego. W kategorii Szkoła Podstawowa klasy I-III wyróżnienie otrzymali: Olaf Perszke, Tatiana Ewald, Jarosław Dąbrowski, Maja Tarnogórska i Wiktoria Czarnecka. W kategorii Szkoła Podstawowa klasy IV-VI nagrodzono: Dominikę Kurkiewicz, Kingę Kiełpikowską, Annę Dobrosielską Aleksandrę Piotrowską oraz Henryka Reetz. W kategorii gimnazjum przyznano wyróżnienia dla: Weroniki Rzepka, Huberta Sikorskiego, Darii Karczewskiej, Wiktorii Szyszkowskiej, Magdaleny Żebrowskiej Wojciecha Fortuńskiego oraz Natalii Magalskiej. Wyróżnione prace, zgodnie z regulaminem, zostaną przesłane do etapu eliminacji powiatowych. Wyróżnionym uczniom nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Prezesem Miejsko-Gminnego Oddziału OSP w Jabłonowie Pomorskim Wojciechem Piotrowskim oraz przedstawicielami OSP Bukowiec Małgorzatą i Piotrem Małkowskimi.

(foto: I. Czepkowska)