ŚWIĘTO SZKOŁY (cz. II)

Po uroczystym apelu i przejściu na stadion  miejski rozpoczęla się sportowa rywalizacja uczniów naszej szkoły oraz gości z Płowęża w kategoriach wiekowych. Wyniki XXXIII Biegów Janusza Kusocińskiego: 

I bieg (dziewczynki rocznik 2009): I m. Julia Grabowska, II m. Magdalena Garczyńska, III m. Nicola Iżykowska

II bieg (chłopcy rocznik 2009): I m. Mateusz Kwiecień, II m. Nikodem Jakubicz, III m. Antoni Tomaszewski (Płowęż); Nikodem Stryjek - bieg "Na Tak"

III bieg (dziewczynki rocznik 2008): I m. Kinga Goryńska, II m. Marta Staniszewska, III m. Pola Byrwa

IV bieg (chłopcy rocznik 2008): I m. Oliwier Chodorowski, II m. Filip Leszczyński, III m. Dominik Kłos; Wiktor Nowak - bieg "Na Tak"

V bieg (dziewczynki rocznik 2007): I m. Zuzanna Grodzka, II m. Julia Goral, III m. Aleksandra Bayer (Płowęż)

VI bieg (chłopcy rocznik 2007): I m. Mikołaj Szeligowski, II m. Filip Czyżykowski, III m. Kamil Sumiński

VII bieg (dziewczynki rocznik 2006): I m. Julia Kwiecień, II m. Marta Tomaszewska (Płowęż), III m. Zuzanna Karasiewicz; Wiktoria Cyran i Aleksandra Sumińska - bieg "Na Tak"

VIII bieg (chłopcy rocznik 2006): I m. Piotr Wojciechowski, II m. Bartosz Dąbrowski, III m. Szymon Sawicki

IX bieg (dziewczynki rocznik 2005): I m. Emilia Goszka (Płowęż), II m. Aleksandra Piotrowska, III m. Maja Przybyszewska; Alicja Suchorab, Wiktoria Belka, Paulina Kiełpikowska, Weronika Bielak i Halina Bielak - bieg "Na Tak"

X bieg (chłopcy rocznik 2005): I m. Jakub Frygier, II m. Kamil Orpiszewski, III m. Oliwier Grabowski; Michał Maćkowski - bieg "Na Tak"

XI bieg (dziewczynki rocznik 2004): I m. Wiktoria Tomaszewska, II m. Oliwia Kowalska, III m. Julia Strzelecka

XII bieg (chłopcy rocznik 2004): I m. Patryk Foj, II m. Kacper Syrek (Płowęż), III m. Szymon Szponikowski

XIII bieg (dziewczynki rocznik 2003): I m. Patrycja Sikorska, II m. Kinga Karasiewicz, III m. Emilia Romanowska; Martyna Krajczewska - bieg "Na Tak"

XIV bieg (chłopcy rocznik 2003 i starsi): I m.Bartosz Sadłakowski, I m. Szymon Kochalski, II m. Patryk Figurski III m. Damian Oszwałdowski 

Zawody sprtowe, to dobra okazja do promocji zdrowego stylu życia: dziękujemy  firmie "Agrocomex", naszemu partnerowi w programie "Szklanka mleka" za jogurty oraz Przetwórni Owocowo-Warzywnej z Lubawy - naszemu partnerowi w akcji "Owoce w szkole" za soki owocowe!

(foto: J. Suchorab)













































































































POWRÓT