KONKURS "DBAMY O ZDROWIE"

Dnia 05.05.2016 r. odbyło się podsumowanie szkolnego programu profilaktycznego Dbamy o zdrowie. W ramach programu uczniowie brali udział w pogadankach na temat szkodliwości używek i zasadach zdrowego stylu życia oraz każda z klas przygotowała do konkursu dowolną pracę plastyczną, zachęcającą do dbania o  zdrowie.

Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Pan Witold Krusiński Przewodniczący Miejsko-Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Suchorab.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy! Miejsko - Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jabłonowie dziękujemy za wsparcie naszych szkolnych działań profilaktycznych i ufundowanie nagród w konkursie.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

klasy I-III
I miejsce       klasa II e