I POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "SŁOWO MALOWANE RYMEM"

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Słowo Malowane Rymem".

W konkursie udział wzięło 83 uczniów szkół podstawowych z powiatu brodnickiego. Występujący recytowali wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Popisom młodych interpretatorów z uwagą przysłuchiwało się jury w składzie: w kategorii I -III: p. Aneta Giemza-Bartnicka, p. Justyna Prajs i p. Paweł Jagusz, natomiast w kategorii klas IV - VI młodych artystów oceniali: p. Aneta Giemza-Bartnicka, p. Anna Bzowa i p. Paweł Jagusz.

W kategorii klas I - III nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce zajęła Kinga Goryńska

II miejsce należało do Leny Karaś

III miejsce przyznano Szymonowi Bąkowskiemu

Wyróżnienia wręczono następującym uczniom: Aleksandrze Magalskiej, Zofii Radzickiej, Wiktorii Cymańskiej oraz Wiktorii Cyran ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim.

W kategorii klas IV - VI

II miejsce zajęła Jagoda Prajs, a wyróżnienia otrzymali: Igor Michalak i Natalia Puka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy!

(foto: I. Kopaczewska)